Hakkımızda

GÜÇLÜ MİMARLIK

İstanbul'da kurulan Güçlü Mimarlık, estetik ve işlevsellik ilkelerini göz önünde bulundurarak, farklı tasarımlar ve yaşanılabilir mekanlar yaratmayı hedeflemektedir. Bu hedefine doğru profesyonel, yaratıcı, dinamik ve teknik bir ekiple hızla ilerlemektedir. Güçlü Mimarlık her ölçekteki mimari projelerin tasarım ve sunumundan başlayan, mevcut bina ve mağazaların cephelerinin mimari tasarımına kadar varan, mimari tasarım ve proje uygulama hizmetlerini, gelişmiş tasarım teknikleri ve teknolojileri kullanarak uygulayan, teknik kontrollük, müşavirlik, kurumlara ihale dosyası hazırlama ve harita alanlarında da hizmet sunan bir firmadır.

Güçlü Mimarlık 2015 yılından itibaren konut, villa, AVM, iş merkezi, residence, toplu konut, alanlarında toplamda 1.500.000 m2 inşaat alanına sahip projelere imza atmıştır.Güçlü Mimarlık bir çok kamu kuruluşuna projeler tasarlamış, aynı mimari projelerin uygulama çizimleri, teknik şartnameleri, pursantajları, yaklaşık maliyet dosyaları hazırlamış ve teslim etmiştir. Güçlü Mimarlık politika olarak; müşteri isteğini şirketimizin kalite prensipleri çerçevesinde değerlendirerek optimum çözümü bulup mükemmeliyetçi ve ekonomik bakış açısı ile değerlendirmeyi ve uygulamayı kendine misyon edinmiştir.

 

VİZYONUMUZ

Global standartlardaki proje kalitesi, yenilikçi ve destekleyici çözümleri ve dürüst hizmeti temel alan anlayışı ile Türkiye’nin en büyük 10 proje tasarım ve yönetim şirketi içerisinde yer almak.

 

MİSYONUMUZ

Üst düzey kalite ve verimlilik ilkemizin yanı sıra mutlak müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla işverenlerimizin en iyiyi deneyimleyip daha başarılı sonuçlara ulaşmalarını sağlamak.